Jump to content

Photo

Loader oyun yüklenmesi (Yardım)

6 replies to this topic

Anatolian

Anatolian

Advanced Member

• Member
  • PipPipPip
  • 39 posts
  • LocationaDaNa/TurKeY

Merhaba arkadaşlar L#Sharbı LoL için kullanıyordum eskiden uzun zamandır hiç oynamıyorum Doda2 de de çalıştığını görünce denemek istedim günlük 2 el oyunla

Şimdi gelelim sıkıntı ve sorunlarıma ekli dosyada yüklediğim 3 fotoğraf var bu hataların nedenleri ne olabilir arkadaşlar yardım ve desteklerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler..

Attached Files

• 0

YEEEEEEE

YEEEEEEE

Texture Guy

• Contributor
  • 463 posts

1. -console -dx9 

Fge2Y7W.gif

2. Ilk basta PlaySharp aciyorsun sonra Steam! botlarla oynicaksan lobide USA yada Luksemburg serverini secin

3. Hatayi bilmiyorum, belkide antivirus yuzundendir

• 1

Anatolian

Anatolian

Advanced Member

• Member
  • PipPipPip
  • 39 posts
  • LocationaDaNa/TurKeY

Hata vererek gene oyuna inject oluyor ama busefer oyun içerisinde menü açılmıyor bunun için ne yapmam gerekli acaba?

W8.1 kullanıyorum Ensagesharp'ı her açışımda net framework 3.5 istiyor ama yükleyemiyorum 3. resimdeki hata bundan dolayı olabilir mi?

• 0

YEEEEEEE

YEEEEEEE

Texture Guy

• Contributor
  • 463 posts

evet

Hata vererek gene oyuna inject oluyor ama busefer oyun içerisinde menü açılmıyor bunun için ne yapmam gerekli acaba?

W8.1 kullanıyorum Ensagesharp'ı her açışımda net framework 3.5 istiyor ama yükleyemiyorum 3. resimdeki hata bundan dolayı olabilir mi?

• 1

Anatolian

Anatolian

Advanced Member

• Member
  • PipPipPip
  • 39 posts
  • LocationaDaNa/TurKeY

evet

Teşekkür ederim her şeyi ayarladım şimdi

Sadece kullanmam gereken Assemblyleri ayarlamak kaldı

Bana önereceğin gerekli olan assembly+Utilities isimlerini yazabilirmisin rica etsem :) birincil olarak denemek istediğim karakter Invoker

Edited by Anatolian, 08 January 2017 - 09:07 PM.

• 0

YEEEEEEE

YEEEEEEE

Texture Guy

• Contributor
  • 463 posts

Invokerle oynama bu dota2 de en zor herodur!

1vnCXNK.PNG

• 1

Anatolian

Anatolian

Advanced Member

• Member
  • PipPipPip
  • 39 posts
  • LocationaDaNa/TurKeY

Tekrar teşekkür ederim. Invoker gerçekten zor bir hero elim alışana kadar daha basit karakterlerden gideyim Sharpa da alışmış olurum tekrar.

• 0

Reply to this topic