Jump to content

Photo

Ne zaman düzeltilecek

zynox boss fixed canyouhearme

1 reply to this topic

dotkavodka

dotkavodka

Advanced Member

• Member
  • PipPipPip
  • 42 posts

Merhabalar yıllık izinim biticek 3 gün sonra bu lanet olası hile hâla OUTDATE bunu ne zaman fixlemeyi planlıyorlar. İzindeyken ANTI-VAC olan loader yüzünden VAC ban yedi 5.4k main hesap yeni hesap açtım bu sefer hile ile oynayamıyorum bu nasıl iş anlamadım. Herhangi bir zamanda belirtmiyorlar. 15$ hile yapıyorlar ama sorunu çözmeleri 2 hafta sürüyor ne kadarda amatörce bir çalışma bu böyle bunu yapamıyorsanız ona göre bir fiyat düzenlemesi getirin, günlerinizi geri vericez demişler versen ne olucak oynayamadıktan sonra. . . . .  !!  

• 0

Hiki

Hiki

0xC01

• Developer
  • 1189 posts

Merhabalar yıllık izinim biticek 3 gün sonra bu lanet olası hile hâla OUTDATE bunu ne zaman fixlemeyi planlıyorlar. İzindeyken ANTI-VAC olan loader yüzünden VAC ban yedi 5.4k main hesap yeni hesap açtım bu sefer hile ile oynayamıyorum bu nasıl iş anlamadım. Herhangi bir zamanda belirtmiyorlar. 15$ hile yapıyorlar ama sorunu çözmeleri 2 hafta sürüyor ne kadarda amatörce bir çalışma bu böyle bunu yapamıyorsanız ona göre bir fiyat düzenlemesi getirin, günlerinizi geri vericez demişler versen ne olucak oynayamadıktan sonra. . . . .  !!  

Emin ol @Zynox deliler gibi Anti-Vac üzerinde çalışıyor, yakın zamanda çıkar büyük ihtimal. Yarım yamalak çıkmasındansa tam çıkması daha iyi

• 2

BTC -> 1HY7Tgp7HovPULmCLWdG9p4tfeK3JRqoz1

cwU7Kx6.png

te3xRx5.png86qzUs6.pngvzpQ3gb.png5NC2FDH.pngNSrLZm1.pngVRYgQsh.png3LuFUBS.pngAwZ50AU.png

059313273c.png170920dc45.pngTh83sZJ.png

Reply to this topic

Also tagged with one or more of these keywords: zynox, boss, fixed, canyouhearme